Sponsorlu Bağlantı
 

Üzeri Açık Tasıtlarda Ve Yük Üzerinde Yolculuk Yapmanın Tehlikeleri


Sponsorlu Bağlantı

Trafik kazaları ciddi yaralanmalar ile ve de hatta ölümler ile sonuçlanacak olan son derece tehlikeli ve de önemli bir konudur . Bu neden ile de trafik kurallarına dikkat etmek gerekir . Üzeri açık taşıtlarda ve yük üzerinde yolculuk yapmak son derece tehlikeli bir davranıştır . Trafik Kurallarında hem taşıtların hem de yayaların dikkat etmesi gereken belli başlı kurallar bulunuyor . Bu kurallara uyulmadığı takdirde ülkemizde ceza uygulamaları bulunur . Ayrıca cezaların da ötesinde kişinin ölümüne kadar yol açan ciddi hasarlara neden olur . Üzeri açık taşıtlarda ve yük üzerinde yolculuk yapmak çok tehlikelidir . Yük herhangi bir şekilde bir kaza anında devrilerek kişinin ölümüne sebep olur . Üstü açık arabalarda bilinçsizce yolculuk yapan kişiler hayatlarının tehlikede olduğunu farkında değillerdir . Örneğin yolculuk sırasında kolları camdan da dışarı çıkarmak çok tehlikelidir . Arka taraftan hızlı gelen bir araba kola çarparak kişiye ciddi zararlar verir .Trafik kurallarına uygun davranış göstermek bir çok hayatı kurtarır . arabalar kırmızı ışıklarda beklemek zorunda olmaktadır . Bu kural trafikte düzenin sağlanması için son derece önemli bir konu olmaktadır . Trafik ışınlarına uyulmadığı durumda bir çok kaza bulunur . Özellikle de aşırı hız yapmak ciddi derecede tehlikelere sebep olabilir . Bu nedenler ile trafik ışıkları , sarhoş olmadan yola çıkmak , aşırı hız yapmamak , hız sınırları na dikkat etmek son derece önemlidir .

Bir önceki yazımız olan Davis Boğazı Nerede, Hakkında Kısaca Bilgi, Vikipedi başlıklı makalemizde Davis Boğazı Hakkında Bilgi, Davis Boğazı Nasıl Gidilir ve Davis Boğazı Nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: üzeri açık taşıtlarda yolculuk yapılırsa ne gibi tehlikelerle karşılaşırız, üzeri açık taşıtlarda veya yük üzerinde yolculuk yapmanın tehlikeleri, üzeri açık taşıtlarda veya yük üzerinde yolculuk yapmanın sakıncaları nelerdir, uzeri acık e 30, ustu açık araçlarda ne gibi yolçuluk yaparken ne gibi sorun
Sponsorlu Bağlantı

Üzeri Açık Tasıtlarda Ve Yük Üzerinde Yolculuk Yapmanın Tehlikeleri lussio tarafından 1 Şubat 2014 tarihinde , Eğitim kategorisine eklenmiştir.

Sponsorlu Bağlantı
Üzeri Açık Tasıtlarda Ve Yük Üzerinde Yolculuk Yapmanın Tehlikeleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
2 responses to “Üzeri Açık Tasıtlarda Ve Yük Üzerinde Yolculuk Yapmanın Tehlikeleri”
  1. Hamza çakir diyor ki:

    sağolun cok işime yaradı :)

  2. hasan diyor ki:

    çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook süper bir site coooooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkürler

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!