Sponsorlu Bağlantı

Türk çocuğu, Ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır” Kompozisyonu


Sponsorlu Bağlantı
 

Türk çocuğu, Ecdadını ( Atalarını )tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır”  Konulu Kompozisyon Örneği

Kompozisyon Örneklerine Atatürk’ün Türk çocuğu atalarını, Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça ile ilgili kompozisyon, türk çocuğu atalarını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendisinde kuvvet bulacaktır, Türk Çocuğu Atalarını tanıdıkça daha büyük işler yapmak kendinde kuvvet bulacaktır kompozisyonumuzu sizlerle paylaşarak devam edeceğiz. 
Türk milletinin bağımsızlığını kazanması yolunda oldukça büyük bir devrim yapan Mustafa Kemal Atatürk , yol göstericiliğinde kendisinden sonra gelecek olan yeni nesillere ışık tutmuştur yollarını aydınlatmıştır . Türk milletini daha iyi ve aydınlık bir geleceğe taşımak amaçlı söylemiş olduğu sözler , hem bir insanı motive eder hemde kişiye yol gösterir .

atatürk ve matematik
” Türk çocuğu Atalarını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.” sözü ile Ulu Önder Atatürk Türk çocuklarına yol göstermektedir . Bu ülkeyi , bu milleti daha iyi yerlere ve  ileriye götürecek gücü kendisinde bulacağının sırrını veriyor . Geçmişini tanımak atalarını bilmek bu ülkenin bu toprakların bu vatanın ne zorluklarla kurtarıldığını ve ona nasıl kaldığını bilmesi , o insana çok daha büyük işler yapabilme gücü ve enerjisi verir . Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’de buna değinerek Türk çocuğunu geçmişini ve atalarını tanıması gerektiğinin önemini vurgulamıştır .

Bugün tüm Türk çocuklarına ve Türk milletine düşen ilk görev , milli tarih bilinci ile kendini yetiştirip , mensup olduğu milletine ve kendisine güven duymasını sağlamaktır .

Renkli Media & Kompozisyon Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Mitoz ve Mayoz Bölünme Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır, atatürk türk çocuğu atalarını tanıdıkça daha büyük işler, türk çocuğu ecdadını tanıdıkça, ecdad sözleri, türk çocuğu atalarını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır, atatürkün ecdad ile ilgili sözleri, türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için, atatürk türk çocuğu atalarını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendisinde kuvvet bulacaktır, türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak, ecdad ile ilgili sözler

Türk çocuğu, Ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır” Kompozisyonu serdarhan tarafından 21 Eylül 2013 tarihinde , Eğitim kategorisine eklenmiştir.

Sponsorlu Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
Türk çocuğu, Ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır” Kompozisyonu isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!