---- Sponsorlu Baglantilar ---

Sıkıntıyla, Stresle Başa Çıkma Yolları

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

STRESLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Günlük hayatta sıklıkla başımıza gelen sorunlardan olan stresi yenmek için yapılacakları gelin birlikte ortaya koyalım ne dersiniz. Sıkıntıyla Nasıl Başa Çıkarız konusunda sizlere pratik bazı önerilerimiz olacak. Sizlerde Bunalımdan Çıkmak ve gülen bir yüze sahip olmak istiyorsanız bunları deneyebilirsiniz. Yada geçmiş yıllardaki sorunlu dönemlerinizden nasıl çıktınız bizimle paylaşıp takipçilerimizin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Stres her yaştan bireylerde sıkça görülen bir problem. Yoğun iş hayatı, okul, sınavlar bunun en temel nedeni olarak görülüyor. Aslında stresi yenmenin yok etmenin birçok yolu var. Spor yapmak beyne oksijen gitmesini sağlıyor. Bu nedenle stresle başa çıkmanın en kolay yöntemi budur. Spor yaparken açık havada yapmanız öneriliyor. Çünkü açık havada daha çok oksijen alabiliyoruz. Fakat böyle bir imkânınız yoksa evinizde de yapabilirsiniz. Bunun dışında hobiler edinebilirsiniz. Bu hobiler sizin günlük hayattan uzaklaşmanızı ve deşarj olmanızı sağlayacaktır. Örneğin ahşap boyama, ebru, tel kırma, takı tasarım, fotoğrafçılık, el sanatları kurslarını tercih edebilirsiniz.

Stres Yönetimine dair siz ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz.

Serdar YILDIRIM
( Renkli Media Editörlerince Hazırlanan Özgün İçeriğin Tamamen Yada Bir Kısmının Kullanılması Durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasındaki Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır. )

Bir önceki yazımız olan Saç Biti Nasıl Geçer ? başlıklı makalemizde Saç Biti Tedavisi ve Saç bitlerinden kurtulma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: Bunalimdan nasil cikilir, sıkıntılardan nasıl çıkarım, BUNALIM SIKINTIDAN NASIL ÇIKARIM, dolama sıkıntı danmı çıkar, sikintidan cikma yolu, ticari bunalımdan


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Sıkıntıyla, Stresle Başa Çıkma Yolları serdarhan tarafından 23 Aralık 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , , , ,
Sıkıntıyla, Stresle Başa Çıkma Yolları isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz