---- Sponsorlu Baglantilar ---

PES 2014 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

PES 2014 BİLGİSAYARA NASIL YÜKLENİR?

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Merhaba değerli Renklisitem.com takipçileri Pes Serilerinin kurulumlarının nasıl yapıldığını her zaman olduğu gibi anlatmaya devam ediyoruz. buz yazımızda da size PES 2014 oyununun nasıl kurulumunu gerçekleştireceğinizi anlatacağız. Yani PES 2014 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve PES 2014 Oyunu Bilgisayara Nasıl Kurulur sorularının yanıtını size özet bir biçimde vermek istiyoruz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Pro Evolition Screen 2014 Windows adına hazırlanmış, son sürüm popüler Konami futbol oyunudur. Neredeyse PES 2013 ile aynı olan oyun yalnızca bazı ince değişikliklere uğramış durumda. Bundesliga, Süper Lig ve Spor Toto oyuna eklenen yeni ligler. Oyun önemli milli takımların gerçek formalarının yanı sıra fake oyuncuların gerçek isimleri de kullanıcıyı kendisine bağlıyor.

Oyunu bilgisayarınıza kurmak için ise işe ilk olarak eski pesbox-server dosyanızı silmekle başlayın. Ardından PesBox Anatolia 2014 vO.7 Installer. exe dosyasını kurun ve yamayı gerçekleştirin. Hemen sonra Pes 2014 ün kurulum yerinin doğruluğunu test edin ve bundan emin olun. Dosyayı kurmanızın ardından oyunun kurumunu gerçekleştirdiğiniz yerdeki PesBox Anatolia 2014 Selector.exe yi tıklayarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Ardından klasik oyun için Patch Mode seçeneğini tıklayın. Eğer oyunu online oynamayı tercih ederseniz online mode tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Tabi seçtiğiniz modun çalışması için gerekli olan sürümün bilgisayarınızda mevcut olması temel şart. İşlemleri sırasıyla gerçekleştirdiyseniz oyun sizi bekliyor. İyi eğlenceler..

Bir önceki yazımız olan Facebook’tan Nasıl Sevgili Bulabilirim? başlıklı makalemizde face'de kız ayarlama, facebook'tan kız bulma ve faceden kız arkadaş bulma hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: pes 2014 nasıl yüklenir, pes 2014 nasıl kurulur, pes 2014 kurulum, pes 2014 nasıl indirilir, pes 2014 kurulumu, pes 14 nasıl kurulur, pes 14 nasıl yüklenir, pes 2014 bilgisayara nasıl yüklenir, pes 2014 cd den nasıl yüklenir, bilgisayara oyun nasıl yüklenir


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
PES 2014 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ? lussio tarafından 16 Mart 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:,
PES 2014 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz