--- Sponsor Reklamlar ---
 

PES 2014 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ?

--- Sponsor Reklamlar ---

PES 2014 BİLGİSAYARA NASIL YÜKLENİR?

Merhaba değerli Renklisitem.com takipçileri Pes Serilerinin kurulumlarının nasıl yapıldığını her zaman olduğu gibi anlatmaya devam ediyoruz. buz yazımızda da size PES 2014 oyununun nasıl kurulumunu gerçekleştireceğinizi anlatacağız. Yani PES 2014 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve PES 2014 Oyunu Bilgisayara Nasıl Kurulur sorularının yanıtını size özet bir biçimde vermek istiyoruz.

Pro Evolition Screen 2014 Windows adına hazırlanmış, son sürüm popüler Konami futbol oyunudur. Neredeyse PES 2013 ile aynı olan oyun yalnızca bazı ince değişikliklere uğramış durumda. Bundesliga, Süper Lig ve Spor Toto oyuna eklenen yeni ligler. Oyun önemli milli takımların gerçek formalarının yanı sıra fake oyuncuların gerçek isimleri de kullanıcıyı kendisine bağlıyor.

--- Sponsor Reklamlar ---

Oyunu bilgisayarınıza kurmak için ise işe ilk olarak eski pesbox-server dosyanızı silmekle başlayın. Ardından PesBox Anatolia 2014 vO.7 Installer. exe dosyasını kurun ve yamayı gerçekleştirin. Hemen sonra Pes 2014 ün kurulum yerinin doğruluğunu test edin ve bundan emin olun. Dosyayı kurmanızın ardından oyunun kurumunu gerçekleştirdiğiniz yerdeki PesBox Anatolia 2014 Selector.exe yi tıklayarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Ardından klasik oyun için Patch Mode seçeneğini tıklayın. Eğer oyunu online oynamayı tercih ederseniz online mode tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Tabi seçtiğiniz modun çalışması için gerekli olan sürümün bilgisayarınızda mevcut olması temel şart. İşlemleri sırasıyla gerçekleştirdiyseniz oyun sizi bekliyor. İyi eğlenceler..

Bir önceki yazımız olan Facebook’tan Nasıl Sevgili Bulabilirim? başlıklı makalemizde face'de kız ayarlama, facebook'tan kız bulma ve faceden kız arkadaş bulma hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: pes 2014 nasıl yüklenir, pes 2014 nasıl kurulur, pes 2014 kurulum, pes 2014 nasıl indirilir, pes 2014 kurulumu, pes 14 nasıl kurulur, pes 14 nasıl yüklenir, pes 2014 bilgisayara nasıl yüklenir, bilgisayara oyun nasıl yüklenir, pes 2014 cd den nasıl yüklenir
--- Sponsor Reklamlar ---

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış ... Bir Yorum Yazın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar