---- Sponsorlu Baglantilar ---

PES 2013 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

PES 2013 BİLGİSAYARA NASIL YÜKLENİR?

------ Sponsorlu Reklamlar -----

PES 2013 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve PES 2013 Oyunu Bilgisayara Nasıl Kurulur sorularının yanıtını size özet bir biçimde vermek istiyoruz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Pro Evolition Screen 2013 Windows adına hazırlanmış, son sürüm popüler Konami futbol oyunudur. Neredeyse PES 2012 ile aynı olan oyun yalnızca bazı ince değişikliklere uğramış durumda. Bundesliga, Süper Lig ve Spor Toto oyuna eklenen yeni ligler. Oyun önemli milli takımların gerçek formalarının yanı sıra fake oyuncuların gerçek isimleri de kullanıcıyı kendisine bağlıyor.

Oyunu bilgisayarınıza kurmak için ise işe ilk olarak eski pesbox-server dosyanızı silmekle başlayın. Ardından PesBox Anatolia 2013 vO.7 Installer. exe dosyasını kurun ve yamayı gerçekleştirin. Hemen sonra Pes 2013 ün kurulum yerinin doğruluğunu test edin ve bundan emin olun. Dosyayı kurmanızın ardından oyunun kurumunu gerçekleştirdiğiniz yerdeki PesBox Anatolia 2013 Selector.exe yi tıklayarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Ardından klasik oyun için Patch Mode seçeneğini tıklayın. Eğer oyunu online oynamayı tercih ederseniz online mode tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Tabi seçtiğiniz modun çalışması için gerekli olan sürümün bilgisayarınızda mevcut olması temel şart. İşlemleri sırasıyla gerçekleştirdiyseniz oyun sizi bekliyor. İyi eğlenceler..

Bir önceki yazımız olan Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde Digitürk, Digitürk Abonelik İptali ve Digitürk Üyelik İptali hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: pes 2013 nasil kurulur, pes 2013 nasıl yüklenir, pes 2013 nasıl indirilir, pes 2013 bilgisayara nasıl yüklenir, pes 2013 bilgisayara nasıl kurulur, yhs-0001, bilgisayara pes 2013 nasıl yüklenir, pes 2013 cd den nasıl yüklenir, pes 2013 pc ye nasıl yüklenir, pes nasıl yüklenir


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
PES 2013 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ? serdarhan tarafından 30 Kasım 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:,
PES 2013 Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz