---- Sponsorlu Baglantilar ---

Mersin TOKİ Evleri 2014

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Mersin (İçel) Toki Projeleri 2013

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kuruluşu 1984 yılında 2985 Sayılı Toplu Konut Kanununa dayanan TOKİ yıllar boyunca çok faal bir konumda olmayıp 2003 yılı ve sonrasında başlatılan ve 2009 yılına kadar devam eden Planlı Kentleşme ve Konut Üretim Seferberliği sonrası Alt ve Orta Gelir Düzeyindeki yüzbinlerce aileyi ev sahibi yaptı. Özellikle gelir seviyesi çok yüksek olmayan ailelere düşük taksitler ve peşinatlarla ev sahibi olma imkanı sağlayan Toplu Konut İdaresi yılda 600 000 civarı konut ihtiyacının olduğu ve gerek kentsel dönüşüm gerekse nitelikli konut ihtiyacından dolayı acil durumda olan 3 Milyon civarında konutun yapılmasında öncü rol oynamaktadır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Ülkemizde konut ihtiyacının had safhalarda olduğu bölgelerinden olan en büyük şehrimiz Mersinde Toki Projeleri ile bir çok alt ve orta gelir düzeyinde aile konut sahibi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. 2013 Yılında Mersinde Toki Projelerinin devam ettiği yerlerin başında özellikle TOKİ Toroslar, Anamur Ören ve Erdemli Projeleri gelmektedir. Anamur Ören TOKİ Projesinde Alt ve Orta Gelir Seviyesindeki yüzlerce aile kentsel dönüşüm ile yeni ve güvenli konut sahibi olmaktadır. Ayrıca  Mersin şehir merkezinde devam eden  projelerde Orta ve Üst Gelir Seviyesindeki Mersinliler için konut sahibi olma fırsatı bulunmaktadır.

Renkli Sitem olarak önümüzdeki dönemde özellikle şu bölgelerde TOKİ Projelerinin yapılmasının mantıklı olacağını düşünmekteyiz.

Mersinde TOKİ Projesi Devam Eden ve Tamamlanan Yerler

Mersinde Yeni  TOKİ Projesi Olabilecek Yerler

Bölgelerinde yeni projelerin yapılma ihtimali olabilir. Bu durum sayesinde hem alt orta gelir seviyesi vatandaşlarımız çağdaş konutlarda yaşama şansına sahip olacaktır, hemde bu bölgelerde arsa ve konut yatırımı yapanlar karlı olacaktır.

Mersin (İçel)  Toki Konut Projelerinde Alt ve Orta Gelir Seviyesinde TOKİ Konut Fiyatları  75 000 ile 180 000 Lira arasında bulunmaktadır.

Serdar YILDIRIM

Bir önceki yazımız olan Çimento Hisseleri 2015 Yılında Ne Yapar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: mersin toki evleri 2013, mersin 2013, mersin toki evleri, mersin toki, mersin toki 2013, mersinde toki evleri, toki mersin 2013, toki mersin, mersindeki toki evleri, mersinde toki evleri nereye ne zaman yapılıyor


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Mersin TOKİ Evleri 2014 serdarhan tarafından 23 Aralık 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , , ,
Mersin TOKİ Evleri 2014 isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “Mersin TOKİ Evleri 2014”
  1. ali diyor ki:

    allah razı olsun sizlerden evleri olmayanın evleri oldu … darısı bana işallah

Sende Yorum Yaz