---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kredi Kartı Harcamamı ve Borcumu Nasıl Azaltabilirim?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kredi Kartı Harcamamı Nasıl Azaltabilirim?

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kredi kartı kullananların en önemli sorunu yaptıkları aşırı ve gereksiz harcamalardır. Sizlere bu yazımızda yaptığınız kredi kartı harcamalarını nasıl azaltabilirsiniz kısaca bunu açıklamak istiyoruz.
Kredi kartı harcamaları herkesin başına zamanla tehlikeli işler açabilir. Bunun için harcamalara dikkat etmek önemlidir. Gelişigüzel bir şekilde harcamalar yaparsanız ödeme günlerinde sorun yaşayabilirsiniz. Kredi kartınız varsa ihtiyacınız olduğunda harcama yapmaya özen gösteriniz. Bazı kimselerde hastalık haline gelen bu durum, o kişilerin başını yakabilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

kredi-karti-ekstreleri

Günümüzde birçok kişi kredi kartı harcamaları yüzünden hayatını tehlikeye atıp, intihara kalkışmaktadır. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak için kredi kartınızı ihtiyaç anlarında kullanmaya özen gösteriniz. Yapılan yanlış davranışlardan birisi taksitli alışverişlerdir. Nasıl olsa taksitle deyip ihtiyacınız olmayan ürünleri kesinlikle almayınız. Çünkü bunun vergisi ve bazı ücretleri yüzünden ödeyeceğiniz miktar bir hayli artabilir. Kredi kartlarınızı kimseye vermeyiniz ve sadece siz kullanınız. İnternet üzerinden alışveriş yapacaksanız gerekli olan şeyler için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Ödeme günlerinde dönem borcunu ödemeye özen gösterin. Eğer gücünüz yetmiyorsa ödenmesi gereken tutarı kesinlikle eksiksiz bir şekilde ödeyiniz. Çünkü bir sonraki ay kartınıza gelecek olan faiz miktarı artabilir. Eğer maddi durumunuz iyiyse kredi kartına hiçbir zaman bulaşmamanızı öneriyoruz.
Serdar YILDIRIM

Ülkemizde Vikipedia gibi kaynakların oluşması için gelin sizlerde bilgilerinizi bizimle paylaşın.
( Renkli Media Editörlerince Hazırlanan Özgün İçeriğin Tamamen Yada Bir Kısmının Kullanılması Durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasındaki Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır. )

Bir önceki yazımız olan Çimento Hisseleri 2015 Yılında Ne Yapar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Kredi Kartı Harcamamı ve Borcumu Nasıl Azaltabilirim? serdarhan tarafından 13 Ocak 2013 tarihinde eklenmiştir.

Kredi Kartı Harcamamı ve Borcumu Nasıl Azaltabilirim? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz