---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kombiyi Tasarruflu Kullanmanın Yolları Nelerdir ?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kombiyi Nasıl Tasarruflu Kullanırız ?

------ Sponsorlu Reklamlar -----

kombi-resimleriDoğalgazdan Nasıl Tasarruf Ederiz ve Kombiyi Tasarruflu Kullanmanın Yolları Nelerdir sorusunun yanıtını sizlere vermek istiyoruz. Kombi Nasıl Daha Az Yakar sorusuna sizlerde kendi görüşlerinizi bizlerle paylaşarak katkıda bulunurmusunuz.
Kombiyi tasarruflu olarak kullanmak oldukça önemlidir. Çünkü doğalgaza gelen zamlar ile faturalarınız kabarık gelerek bütçenizi aşabilir. Ev içlerinde yapılan en büyük yanlışlıklardan birincisi sadece belirli yerlerin peteklerini kullanmak oluyor. Evin bir odasının peteğini sonuna kadar açıp, diğer petekleri kapatarak tasarruf sağladıklarını zanneden kişiler vardır. Ancak bu tasarruftan ziyade daha çok kullanıma neden olmaktadır. Böyle bir şey yapmak yerine bütün odaların peteklerini açmanız gerekiyor. Kombinin ısı derecesini düşük seviyeye getirerek bütün odaların ısınmasını sağlayabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi diğer odaların peteklerini kapatarak tasarruf yapmak gibi bir durum söz konusu değildir. Evlerinizde kullandığınız suların sıcak olması kombinin bir avantajıdır. Muslukların damlatmaması ve ihtiyacın olmadığı yerlerde sıcak su kullanmamanız bir diğer tasarruf yöntemidir. Evlerinizin ısıtması kaloriferle sağlanıyorsa ve büyük şehirde ikamet ediyorsanız kombiye muhakkak ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda bütçeniz zoru zoruna yetişiyorsa tasarruf etmek zorundasınız. Tasarruf etme yollarından biriside kombiden geçiyor. Kombinizden tasarruf edebilir ve aylık bütçenizi bu sayede denkleştirebilirsiniz.
Ali ÜNAL

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Ülkemizde Vikipedia gibi kaynakların oluşması için gelin sizlerde bilgilerinizi bizimle paylaşın.
( Renkli Media Editörlerince Hazırlanan Özgün İçeriğin Tamamen Yada Bir Kısmının Kullanılması Durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasındaki Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır. )

Bir önceki yazımız olan Yandex'te Google'ı aramak başlıklı makalemizde Yandex interes, Yandex interes nedir ve yandexte google'ı aramak hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: kombiyi tasarruflu kullanmanın yolları, kombi nasıl tasarruflu kullanırız, kombi kullanrken nasl tasarruf edilir


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Kombiyi Tasarruflu Kullanmanın Yolları Nelerdir ? serdarhan tarafından 15 Ocak 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:,
Kombiyi Tasarruflu Kullanmanın Yolları Nelerdir ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz