---- Sponsorlu Baglantilar ---

Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler, Otlar Yiyecekler Nelerdir

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Yumurtalıkları Çalıştıran ve Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler, Otlar Yiyecekler Nelerdir, Hangileridir Hakkında Bilgileri bu konuda bulacaksınız.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Hamile Kalmak için Ne Yapmalı Neleri Yemeli ? Hangi Bitkiler Otlar ve Yiyecekler Hamile Kalmayı Kolaylaştırır? Hamile Kalabilmek için Bitkisel  Çözüm Nedir?

Karanfil : Gebe kalmayı kolaylaştırır . Her gün yemeklerden hemen sonra edinilen bir karanfil hem bir ağzınızın güzel kokmasına hem bir de hormonlarınızın çalışmasına fayda . Hamilelikte rahimi kuvvetlendirir . Normal Doğum yapacak olanlar , doğuma bir ay kala her gün 1 çay bardağı ısısı yüksek suya 1 Karanfili 5 dakikalık demleyip içerlerse doğumları ek olarak pratik olur .

 

hamilelik elbise

Safran : Yumurtalıkları geliştirmede etkilidir . Gebe kalmayı kolaylaştırır . Ek Olarak sinirleri kuvvetlendirir . Yiyecek yeneceği gün üste serpilir . ( 0 . 5 Mg )

Şerbetçiotu : Bol Kadınlık Hormonu ihtiva eder . 1 Litre suya 30 Gr atılarak 10 dakikalık demlendirilir . Günde 3 – 4 bardak içilir . Ek Olarak güzel uyku verir .

Tarçın : Hormonları çalıştırır . Cinsel talebi artırır . Beyaz akıntıyı karşılar . Vücudun Dayanıklılığını artırır . 1 bardak suya , yarım kahve kaşığı atılıp içilebilir .

Nane : Gebe kalmayı sağlar . Kıtır olarak salatalara eklenerek yenebilir . 1 litre suya 10 Gr konarak demlenir , Bu karışım su adına içilebilir . Sancılı Regl Dönemlerinde Nane çayı rahatlatıcıdır .

Biberiye: Bütün hormon ve salgı bezlerinin Dengeli çalışmasını sağlar . Kansızlık vezafiyeti karşılar . Bilhassa hanımlarda beyaz akıntıyı keser .

Zahter : Cinsel gücü artırır . Zihin yorgunluğunu karşılar . Ruhen ve bedenen canlılık verir . Kekik buna benzer kullanılır . Toz durumunda yemeklerin üzerine serpilir

Papatya : Düzenli adet görmeyi sağlar . Hormon düzenleyicisidir . Günde 2 – 3 bardak içilir . 1 bir bardak suya 5 adet papatya ufalanıp 10 – 15 dakikalık demlenir .

Rezeryan : Hormon Düzenleyicisidir . Gebe Kalmaya Destek Olur . Et , Fasulye , Lahana buna benzer yiyeceklerin üzerine 1 kahve kaşığı konur .

Adaçayı : Hormon eksikliğini giderip Gebe kalmayı sağlar . 1 bardak ısısı yüksek suya 3 yaprak Adaçayı 5 dakikalık demlendirilip içilir . Kalbe de güzel gelir . Sıkça içildiğinde bütün bedeni güçlendirir . Döl yatağı hastalığı kalan hanımların ara sıra Adaçayı Oturma Banyosu yapmaları güzel olur . Oturma Banyosu için; 2 avuç dolusu yaprak Adaçayı soğuk suda gece boyunca bekletilir . Ertesi gün kaynama noktasına civarında ısıtılıp banyo suyuna ilave edilir . Banyo suyu böbreklerin üste civarında çıkmalıdır .

Bira Mayası : Bütün salgı bezlerini uyumlu olarak çalıştırır .

Hardal : Bütün hormonları çalıştırır . Sinirleri kuvvetlendirir .

Kimyon : Öfke sistemini kuvvetlendirir . Adetin normal ve ağrısız olmasını sağlar .

Yulaf Ezmesi : Hormonları düzenler . Vücudun direncini artırır . Sabahleyin kahvaltıda yendiğinde gün boyu tok tutar . Akşamları salep buna benzer içilip yatılabilir .

Vanilya : Cinsel gücün artmasına ne sebeple olur . Vücudu ve sinirleri güçlendirir . Depresyona güzel gelir .

Çam Fıstığı : Gebe kalmayı sağlar . Portakal Elma , Armut buna benzer meyva ya da bir sebze üzerine yenmelidir . Yoksa peklik yapabilir . Bir başına yenmemelidir .

Susam: Tahin olarak yenmelidir . Bütün organların düzenli çalışmasını sağlar .

Ayçekirdeği : Bol ” e ” Vitamini ve ” protein ” ihtiva eder . Cinsel arzuyu artırır . Ayçiçek Yağında da ” e ” Vitamini vardır . Bütün yemeklerde rahatlıkla kullanılabilir .

Çörekotu : Tümsalgı bezlerini çalıştırır . Çorba , ekmek , pide ve kurabiye üstünde ekilerek yenir . Günde 1 tutam yeterlidir .

Defne : Böbrek üstü bezlerinin düzenli çalışmasını sağlar . Her türlü et ve balık yemeğinde kullanılabilinir .

Karabiber : Bütün vücudu uyarır . Kadında ve Erkekte cinsel arzuyu artırır . Kansızlığı karşılar . Bol idrar söktürür . Sinirleri kuvvetlendirir .

Acı Kırmızı Biber : Bütün salgı bezlerini çalıştırır . Vücuttan su boşaltır . Kadınlarda ve Erkeklerde cinsel talebi artırır .

Kişniş : Kadınlarda adetin normal ve ağrısız olmasını sağlar . Bütün hormonları çalıştırır . Bebekli annelerin sütünün artmasını sağlar .

Zencefil : Bütün vücudu uyararak bedenen ve ruhen kuvvet kazandırır . Bayan ve Erkekte cinsel talebi artırır .

Kekik : Kadınlarda regl vaktinde ağrısız , krampsız geçmesine yardım eder . Bayan ve Erkekte cinsel arzuyu artırır . Bol idrar söktürür . Kekikle karıştırılmış , bal galip gelmesi organizmayı güçlendirir ve dengeye kavuşturur .

Fesleğen : Kadınlarda Adetin düzenli ve ağrısız olmasını sağlar . Gebe kadınların doğumunu kolaylaştırır .

Ökseotu: Hormon dengesini düzenler , kan basıncını dengeler , Menapoz dönemindeki sorunları da rahat atlatmaya destek olur . Kıtır bitki özsuyu birçok değerlidir . ökseotu güzelce yıkanarak nemli vaziyette mikserde sıkılmalıdır . Bu özsudan 25 damla biraz suyun içerisinde kahvaltıdan yarım saat bir önce ve yatmadan alınmalıdır .

Civanpercemi: Adet kanamaları düzensizliklerinde çayının içilmesi güzel gelir , yumurtalık iltihaplanmalarında Oturma Banyoları alınır . Dölyatağı kaymasında , miyomların giderilmesinde de Oturma Banyoları muvaffakiyet ile kullanılır .

Arslanpençesi : Adet düzensizlikleri , rahim akıntısı , rahim şikayetleri , menapoz çağında etkilidir . Düşük yapmaya yatkın kadınlarda bebeğin rahimdeki durumunu güçlendirir .

Sarıballıbaba : Dölyatağı gevşekliklerinde , dölyatağı kasları yorgunluklarında yararlıdır . 3 aydan bu yana içilmelidir . Rahim ve Adet Düzensizliklerinde günde 2i fincan çayı yeterlidir . Sinirsel uykusuzluklarda ve bütün bayan hastalıklarında muvaffakiyet ile kullanılır .

Çobançantası : Dölyatağı kanamalarında etkilidir .

Renkli Media Sağlık

Bir önceki yazımız olan Kilo Almak İçin Hangi Besinleri, Yiyecekleri Yemeliyiz ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: yumurtalıkları çalıştıran bitkiler, yumurtalıkları çalıştıran yiyecekler, yumurtalik calistiran bitkiler, hamile kalmayı kolaylaştıran yiyecekler, yumurtalıkları ne çalıştırır, yumurtalıkların çalışması için bitkiler, yumurtalıkları güçlendiren yiyecekler, yumurtalıkları çalıştıran besinler, yumurtalıkları güçlendiren bitkiler, yumurtaliklari guclendirmek icin


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler, Otlar Yiyecekler Nelerdir serdarhan tarafından 21 Eylül 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:,
Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler, Otlar Yiyecekler Nelerdir isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz