Sponsorlu Bağlantı
 

Google Chrome Site Engelleme İptali, Engelleme Kaldırma


Sponsorlu Bağlantı

Google Chrome Site Engelleme İptali, Engelleme Kaldırma, site engelleme kaldırma programı var mı,  site engeli kaldırma , engellenmiş site nasıl kaldırılır, chrome aile filtresi kaldırma işlemi nasıl yapılır.

Google Chrome Site Engelleme Kaldır

İlk olarak Google Choreme Tarayıcınızın Ayarlar sekmesine gidin burada Gelişmiş ayarları göster’i tıklayın Şimdi eğer gelişmiş ayarları gösteri tıkladıysanız daha sonra Proxy Ayarlarını Değiştir’i seçin. Burada değişikliği yapın Daha sonra Gizlilik’ten Siteler’e tıklayın ve engellemek istediğiniz siteyi yazıp engelleyin işte yapmanız gerekenlerin hepsi bu kadar böylelikle siteyi engellemiş ve kaldırmış olursunuz….

Google chrome site engeli kaldırmak için ise Özelleştir ve dene—->geçmiş—->öğeleri düzenle—>tüm tarama verilerini temizle diyerek istemediğiniz siteyi kaldırmış oluyorsunuz…

engel

 

engeler

engeler4

Renkli Bilgi Ansiklopedisi

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Facebook Karakter Kodları, Gülen, Ağlayan Yüz İfadeleri Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde facebook karakterler nasıl yapılır, facebookta karakter nasıl yapılır ve facede karakterler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: site engelleme, google engelini kaldırma, site engelleme kaldırma, chrome site engelleme, google engellenmiş, google engelleme kaldırma, google chrome site engelleme, engellemeyi kaldır, engellemeleri kaldir, google engel kaldırma
Sponsorlu Bağlantı

Google Chrome Site Engelleme İptali, Engelleme Kaldırma serdarhan tarafından 21 Ekim 2013 tarihinde , Teknoloji kategorisine eklenmiştir.

Sponsorlu Bağlantı
Etiketler:,
Google Chrome Site Engelleme İptali, Engelleme Kaldırma isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!