Sponsorlu Bağlantı
 

Fayanslar ve Mutfak Dolabı Nasıl Temizlenir?


Sponsorlu Bağlantı

Evlerinizde fayans ve mutfak dolaplarınızı farklı temizlik ürünleriyle temizleyebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızı temizlerken yumuşak bezlerle temizlemeye özen gösteriniz. Marketlerde satılan ahşap temizleyicilerden satın alarak bu temizlik ürünleriyle mutfak dolaplarınızı temizleyebilirsiniz. Haftalık olarak evlerinizde mutfak dolaplarınızı temizleye özen gösteriniz. Çünkü sürekli olarak yemek pişirdiğiniz ortam olduğu için çıkan buharlar ile mutfak dolapları zamanla yağlanacak ve kötü bir görüntü olacaktır. Yağlanan mutfak dolapları sık sık temizlenmezse ilerleyen zamanlarda sararma olabilir. Bunun için en az haftalık olarak mutfak dolaplarını ahşap temizleyiciler ile silerek temizleyiniz. Ahşap temizleyiciler ile sildikten sonra saf su ile üzerini silmeye özen gösteriniz. Fayansları ise duru su ile yıkayabilirsiniz. Ayrıca fayans aralarında zamanla kara lekeler oluşabilir. Bu lekeleri yok etmek için ise tuzruhu ve çamaşır suyu kullanabilirsiniz. Çünkü bu ilaçlar yoğun olduğu için bu lekeleri kısa süre içerisinde söküp atacaktır. Bu temizlik ürünlerini yere dökerek fırça ile iyice fırçalayınız ve belirli bir süre bekletiniz. Daha sonra duru suyla bu alanı yıkayınız. Ortamda fazla bulunmayınız çünkü boğazınız tahriş olabilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Toz Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde Evde Nasıl Toz Alınır ve Toz Alma Teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: Mutfak dolapları nasıl temizlenir, mutfak fayansları nasıl temizlenir, mutfak dolabi nasil temizlenir, mutfak nasıl temizlenir, fayanslar nasıl parlatılır, fayans nasıl temizlenir, mutfak dolapları neyle silinir, fayanslar nasıl temizlenir, mutfak dolabı temizliği, ahşap mutfak dolapları nasıl temizlenir
Sponsorlu Bağlantı

Fayanslar ve Mutfak Dolabı Nasıl Temizlenir? lussio tarafından 31 Ocak 2013 tarihinde , Güncel kategorisine eklenmiştir.

Sponsorlu Bağlantı
Etiketler:,
Fayanslar ve Mutfak Dolabı Nasıl Temizlenir? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!