---- Sponsorlu Baglantilar ---

Evde Yapılacak Basit İcatlar Nelerdir?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Evde Yapılacak Basit İcatlar Nelerdir? Hangileridir Yapılışları nasıldır sorularının yanıtları burada.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Günlük hayatta evinizde boş vaktiniz çok oluyorsa ve canınız sıkılıyorsa, evinizde çeşitli aletleri kullanarak çeşitli icatlar yapabilirsiniz. Bu sayede hem vakit geçirecek hem de boş vaktinizi icat yaparak geçirmiş olacaksınız. Eskimiş eşyalarınızı yeniden düzenleyerek kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak bir dolabınız var ve çok eskimiş bir halde duruyor. El becerilerinizle o dolabı boyayabilir ve üzerine motifler çizebilirsiniz. Bu sayede sizin el becerilerinizi yansıtan bir dolap yeniden var olacaktır. O dolabı kullanarak çok güzel bir şekilde ilgi çekebilirsiniz.

79145961qf0

 –          Bayanlar için ilgi çekecek tasarımlardan birisi oje tasarımıdır. Ojeyi seven birisiyseniz tırnaklarınıza bir kürdan yardımıyla çeşitli motifler yapabilirsiniz. Örnek olarak iskambil kâğıdı motifleri olabilir.

–          Cd’ler yardımıyla not tutucu bir düzenek hazırlayabilirsiniz. Ortasında boşluk bulunduğu için yuvarlak bir tahta yardımıyla hareket eden bir düzenek oluşturabilmeniz oldukça kolaydır.

–          Keçeli kalemlerin renkleri farklı oldukları için bitmiş bu kalemler ile güzel bir duvar süsü yapabilirsiniz. Çöp şişler yardımıyla bu kalemleri armonika şeklinde birbirine tutturabilir ve güzel şeyler çıkartabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Endüstri Mühendisi Nedir Ne İş Yapar? başlıklı makalemizde Endüstri Mühendisi Baraj Puanı ve Endüstri Mühendisi Nasıl Olunur hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: icatlar, basit icatlar, evde yapılabilecek icatlar, kolay icatlar, basit icatlar ve yapılışları, kolay icatlar ve yapllar, evde yapılacak basit icatlar, kolay icatlar ve yapılışları, evde yapılabilecek basit icatlar, evde yapılacak kolay hobiler


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Evde Yapılacak Basit İcatlar Nelerdir? lussio tarafından 19 Mart 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:,
Evde Yapılacak Basit İcatlar Nelerdir? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “Evde Yapılacak Basit İcatlar Nelerdir?”
  1. polat diyor ki:

    ben iletişim kurmanın önemli bir rol olup olmayacağı bir şekilde yapmadını isterim

Sende Yorum Yaz