---- Sponsorlu Baglantilar ---

Elveda Günlük

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Elveda Günlük (Sevgiliye Yazılan Hasret ve Ayrılık Yazıları)

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sevgili günlük sana hep bugün yazdıklarımı anlatıyordum ama bu sefer sana bugün yapamadıklarımı anlatmak istiyorum. Mesela bugün ben kimseye seni seviyorum demedim ve içimden gelerek sarılmadım, gözümün için hiç gülmedi benim ve hiç ama hiç sevdiğimin sesini duyamadım. Biliyor musun günlük aslında ben dünde aynı durumdaydım ama sana yanlızlığımı anlatıp seni sıkmak istememiştim dün ve önceki günlerde olduğu gibi.
Kendimle paylaşmıştım içimde yanan sevda ateşini ve için için yanmıştım onu düşünerek ama o duymamıştı bunu.
Çünkü uzaktı ve hep uzak kalacaktı bana…
Ve ben hep o uzakta kalanın hayaliyle sürdürecektim bir ömrün son demlerini. Son demleri diyorum biliyorsun günlük ben dayanamam onsuzluğa alır başımı giderim derdim ya hep yok ben beni kandırmışım ben onsuz nefes alamazmışım anladım şimdi.
Anladım ama anlamak çare etmiyor artık.
O gitti ve bir daha asla olmayacak biliyorsun. Bu yüzdendir ki daha bir ezik bakıyorum hayata ve yerli yersiz hüzünleniyorum. Acaba diyorum acaba bitecek mi ama bitmiyor.
İşte benim sıkıntım bu sana bunu bir kez söyledim çünkü bu benim sana son merhaba ve ilk elveda deyişim.Beni mazur gör bir daha seninle olamayacağım. Ama senden bir isteğim var bir gün uzaktakinin eline geçersen ona söyle son nefesinde bile seni seviyordu o de.

Elveda Günlük

Serdar Yıldırım

Bir önceki yazımız olan İnsanların Saçı Neden Beyazlıyor ? başlıklı makalemizde Saç Beyazlaşmasının Sebepleri ve Saçlar Neden Beyazlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: sevgiliye yazılan günlükler, esmer adına yazılan günlük, farklı elveda yazıları, sevgiliye yazılmış gunluk, sevgiliyeyazilan gunluk


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Elveda Günlük serdarhan tarafından 14 Kasım 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Elveda Günlük isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz