---- Sponsorlu Baglantilar ---

Diyarbakır TOKİ Evleri 2014

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Diyarbakır Projeleri 2014

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kuruluşu 1984 yılında 2985 Sayılı Toplu Konut Kanununa dayanan TOKİ yıllar boyunca çok faal bir konumda olmayıp 2003 yılı ve sonrasında başlatılan ve 2009 yılına kadar devam eden Planlı Kentleşme ve Konut Üretim Seferberliği sonrası Alt ve Orta Gelir Düzeyindeki yüzbinlerce aileyi ev sahibi yaptı. Özellikle gelir seviyesi çok yüksek olmayan ailelere düşük taksitler ve peşinatlarla ev sahibi olma imkanı sağlayan Toplu Konut İdaresi yılda 600 000 civarı konut ihtiyacının olduğu ve gerek kentsel dönüşüm gerekse nitelikli konut ihtiyacından dolayı acil durumda olan 3 Milyon civarında konutun yapılmasında öncü rol oynamaktadır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Ülkemizde konut ihtiyacının had safhalarda olduğu bölgelerinden olan en büyük şehrimiz Diyarbakırda Toki Projeleri ile bir çok alt ve orta gelir düzeyinde aile konut sahibi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. 2014 Yılında Diyarbakırda Toki Projelerinin devam ettiği yerlerin başında özellikle TOKİ Şilbe ve Üç Kuyular Projeleri gelmektedir. Üç Kuyular TOKİ Projesinde Alt ve Orta Gelir Seviyesindeki yüzlerce aile kentsel dönüşüm ile yeni ve güvenli konut sahibi olmaktadır. Ayrıca Diyarbakır şehir merkezinde devam eden  projelerde Orta ve Üst Gelir Seviyesindeki Diyarbakırlılar için konut sahibi olma fırsatı bulunmaktadır.

Renkli Sitem olarak önümüzdeki dönemde özellikle şu bölgelerde TOKİ Projelerinin yapılmasının mantıklı olacağını düşünmekteyiz.

Diyarbakırda  TOKİ Projesi Devam Eden ve Tamamlanan Yerler

Diyarbakırda Yeni  TOKİ Projesi Olabilecek Yerler

Bölgelerinde yeni projelerin yapılma ihtimali olabilir. Bu durum sayesinde hem alt orta gelir seviyesi vatandaşlarımız çağdaş konutlarda yaşama şansına sahip olacaktır, hemde bu bölgelerde arsa ve konut yatırımı yapanlar karlı olacaktır.

Diyarbakır Konut Projelerinde Alt ve Orta Gelir Seviyesinde TOKİ Konut Fiyatları  75 000 ile 165 000 Lira arasında bulunmaktadır.

Serdar YILDIRIM

Bir önceki yazımız olan Çimento Hisseleri 2015 Yılında Ne Yapar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: diyarbakır toki evleri, diyarbakır toki, diyarbakır toki 2013, toki diyarbakır satışları, diyarbakırda yeni yapılacak tokiler, diyarbakırda yeni toki yapılacakmı, diyarbakır\da toki 2013, diyarbakır toki evleri 2013, toki diyarbakır 2013, tokidiyarbakir2013


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Diyarbakır TOKİ Evleri 2014 serdarhan tarafından 9 Aralık 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Diyarbakır TOKİ Evleri 2014 isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
2 responses to “Diyarbakır TOKİ Evleri 2014”
  1. […] 2014 Diyarbakır TOKİ Projeleri Hakkında Bilgi […]

  2. samet diyor ki:

    diyarbakırda toki 2014 yılında yapılacak mı lütfen bilgisi olan varsa sölesin

Sende Yorum Yaz