---- Sponsorlu Baglantilar ---

Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---
------ Sponsorlu Reklamlar -----

DİGİTÜRK ABONELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Digitürk Abonelik, Digitürk Üyelik İptali Nasıl Yapılır ve Digitürk Abonelik İptali Fax Numarası Nedir Sorularının Yanıtlarını Sizlere vermek istiyoruz.

Digitürk iptalini gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak Digitürk’ü;0212 473 7373’ü aramanız gerekecek. Ardından karşınıza çıkan müşteri temsilcisine Digitürk iptal işlemi yapacağınızı belirtin. Müşteri temsilcisi birkaç soru sormasının ardından size iptal işlemi için gerekli bilgileri aktaracaktır.

İptalinizin gerçekleşmesi için dilekçe yazıp Digitürk’ fakslamanız temel şart. Tabi kimlik fotokopinizi de göndermeyi unutmayın.

Görsel olarak anlatabilmek için bir dilekçe örneği yayınlamamız daha yerinde olacaktır. Digitürk’ün faks numarasının güncel olduğunu unutmamanız gerekir.

Digitürk Müşteri Hizmetleri;

Adınızı ve soyadınızı ‘talepte bulunan kullanıcı’ kısmına yazınız.

Abonelik numaranızı ‘digitürk abone numarası’ kısmına yazınız.

Digitürk’ün size ulaşabileceği bir cep telefonu numarası yazınız.

İptal işleminizi ‘konu’ bölümüne gerekçelerinizi de belirterek yazınız.

Son olarak sebebini açıkladığınız iptal işleminiz için gerekenin yapılmasını arz ederek dilekçenizi sonlandırın.

Dilekçenizin sonuna adınız soyadınız ve tarih bilgilerini girmeyi unutmayınız. Fakslamaya hazır konumda olan dilekçenize faks sırasında nüfus cüzdanınızın fotokopisini de ekleyin.

Digitürk Müşteri Hizmetleri’ne 0212 473 9999 numaralı fakstan ulaşmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan ADSL Aboneliği Nasıl İptal Edilir ? başlıklı makalemizde Adsl Abonelik İptali ve İnternet Abonelik İplali hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: digitürk üyelik iptali, digitürk fax numarası, digitürk üyelik iptali nasıl yapılır, digitürk iptal dilekçesi, digitürk abonelik iptali nasıl yapılır, digitürk abonelik iptali, digitürk faks numarası, digitürk iptal dilekçesi örneği, digitürk fax, digitürk iptal dilekçesi 2013


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ? serdarhan tarafından 30 Kasım 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ?”
  1. ahmet demirbaş diyor ki:

    29.99 tl kampanyadan üye oldum. bir ay seyrettim. fatura geldi . 55.tl aradım. doğru dürüst cevap dahi vermediler. bayiye gittim biz bilemeyiz geçiştirmeler. genel merkezden yanlışlık oldu
    size yeni kampanyalar sunmalar fatura düzeltme yok. ödemeyi yaptım.aboneliğimi faturaya bağlı iptal ettim.dilekçe örneği ile elimde sizi tüketici mahkemesine vereceğim. sizin icra takibi yapmadan sebeplerini iyi araştırın.böyle müşteri kazanamassınız.

Sende Yorum Yaz