Sponsorlu Bağlantı
 

Çocuk Yapmak Hamile Kalmak için En ideal Pozisyonlar


Sponsorlu Bağlantı

Çocuk Yapmak Hamile Kalmak için En ideal Pozisyonlar, Çocuk İçin Hamilelik, Gebelik İÇin Uygun Pozisyonlar Hangileridir sorularını sizler için yanıtlamak istiyoruz.

Soruyu Soran: Çocuk İstiyorum

Soru: 9 yıllık evli bir bayanım ve halen çocuğum olmadı. Sürekli olarak tedavi amaçlı doktora gittik ancak herhangi bir sorunla ve rahatsızlıkla karşılaşmadık. Yani görünürde çocuğumuz olmaması için herhangi bir neden yok. Fakat ilişki sonrasında meniler hep dışarı akıyor. Bunun için sizlerden ricam şu. Çocuk yapmak için en ideal ve uygun pozisyonlar nelerdir?

cocuk-yapma

Cevap: İsmini vermemizi istemeyen sayın takipçimiz . Çocuk yapmak için en uygun pozisyonun musevi pozisyonu yada diğer deyişle misyoner pozisyonu denilen pozisyon olduğu bilinmektedir. Musevi pozisyonunu nedir bilmiyorsanız size şu şekilde ifade edebiliriz. Birliktelik sırasında Kadının altta olup erkeğin kadının bacak arasında olduğu klasik pozisyon şeklidir. İlişki sona erdikten sonra yaklaşık olarak 10 dk bacaklarınızı havaya dikerek beklemeniz yararlı olacaktır. Bu sizin yumurtalıklarınızın daha kolay ve daha çabuk zigot haline gelmesine yardım edecektir. Şimdiden ülkemiz için, vatanımız için hayırlı evlatlarınız olmasını dileriz. Ayrıca erkek çocuk yapma hakkında bilgi vermemizi isteyenler. Şimdiden belirtelim herşeyin hayırlısı deyin.
Renkli Media Sağlık Birimi


Serdarhan Bilgiler :çocuk yapma pozisyonları,çocuk yapma pozisyonu,bebek yapma pozisyonları,çocuk yapmak için en uygun pozisyon,bebek yapma pozisyonları resimli,bebek yapmak için pozisyonlar bebek yapmak için pozisyonlar,bebek yapma pozisyonları,çocuk yapma,bebek yapma pozisyonu


Renkli Media & Vikipedi Kültür Ansiklopedisi Yararlı Bilgiler Sunar

Bir önceki yazımız olan Kilo Almak İçin Hangi Besinleri, Yiyecekleri Yemeliyiz ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: çocuk yapmak için en uygun pozisyon, çocuk yapma pozisyonları, çocuk yapma, bebek yapma pozisyonları resimli, ocuk yapma, çoçuk yapmak için en uygun pozisyon resimli, kolay hamile kalma pozisyonları resimli, hamile kalmak için pozisyonlar resimli, hamile kalma pozisyonları, hamile kalma pozisyonları resimli
Sponsorlu Bağlantı

Çocuk Yapmak Hamile Kalmak için En ideal Pozisyonlar serdarhan tarafından 30 Ağustos 2013 tarihinde , Sağlık kategorisine eklenmiştir.

Sponsorlu Bağlantı
Etiketler:, , ,
Çocuk Yapmak Hamile Kalmak için En ideal Pozisyonlar isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!