---- Sponsorlu Baglantilar ---

Çıt Çıt Saç Nedir Nasıl Kullanılır?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Diğer adı postiş olan çıt çıt, saça ek yapmaya verilen isimdir. Kısa bir saça sahipseniz ve bir yemeğe yada davete gidecekseniz, üstüne birde uzun saçlar istiyorsanız postiş sayesinde saçınızı uzatabilirsiniz. Çıt çıtların uç kısımlarında tokalar bulunur. Bu tokalar sayesinde diğer saçlara tutturulurlar. Postişler 2 ile 8 parça arasında değişim gösterebilir. İstediğiniz uzunluğa göre boyutu değişim gösterir. Saçlara kaynak olarak tarif edilen çıt çıt ülkemizde sıklıkla kullanılır. Saça hiçbir zararı bulunmamaktadır. Evde kendi kendinize çıt çıt takabilir ve çıkarabilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleri olarak piyasada satılan bu çıt çıtları satın alarak kullanabilirsiniz. Kalitesine ve çokluğuna göre fiyatı düşüp artabilir. Satın almadan önce kuaföre ve uzman kişilere danışmanızı tavsiye ederiz. Çünkü renk uyumunu ve nasıl takılacağını onlar sizlere daha iyi anlatır ve uygulayarak gösterebilirler. Çıt çıtların yardım alınmadan çıkartılıp takılması çok tercih edilme sebeplerinden birisidir. Ayrıca fiyatlarının makul olması, yaklaşık olarak 2 yıl süreyle kullanılabilir olması, saça hernagi kötü bir zarar vermemesi ve kullanım kolaylığı yüzünden çok tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Bir önceki yazımız olan Saç Boyası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir ? başlıklı makalemizde Güzellik, Saç Bakımı ve Saç Boyası Seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: çıt çıt nedir, takma saç nasıl yapılır fiyat


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Çıt Çıt Saç Nedir Nasıl Kullanılır? lussio tarafından 19 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Çıt Çıt Saç Nedir Nasıl Kullanılır? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz