--- Sponsor Reklamlar ---
 

Beyaz Çamaşırlar Nasıl Yıkanmalı?

--- Sponsor Reklamlar ---

Beyaz Renkli Elbiseler Nasıl Yıkanmalı?

Beyaz Çamaşırlar Nasıl Yıkanmalı ve Beyaz Renkli Giysiler Yıkanırken Nelere Dikkat Edilmeli sizlere özet ve kısa bir biçimde anlatmak istiyoruz.
Beyaz çamaşırlar çamaşır makinesinde yıkanırken sadece beyaz kıyafetler ile atılıp yıkanması gereklidir. Çünkü renkli kıyafetler ile beyaz çamaşırlarınız aynı makine içersinde yıkmaya kalkışırsanız büyük bir hata yapmış olursunuz. Çünkü renkli çamaşırların renkleri beyaz çamaşırlarınıza bulaşma ihtimali oldukça yüksektir. Ayrıca bu iki çamaşır türünün ilaçları birbirinden farklıdır.

beyaz-camasir-yikama

 

--- Sponsor Reklamlar ---

Renkli çamaşırları normal çamaşır tozlarıyla atmanız gerekirken, beyaz çamaşırlarınız için matik çamaşır tozları kullanmanızı öneriyoruz. Beyaz çamaşırları yıkarken uygun derecede yıkamaya özen gösteriniz. Çok sıcak suda yıkamak yüzünden çekerek küçülebilir, soğuk suda yıkamakla ise çamaşırlarınız arınmayabilir. Bunun için çamaşır makinesinde yer alan ve sizlere önerilen ısıda çamaşırlarınızı yıkamak en doğru seçim olacaktır. Beyaz çamaşırlarınızın içerisinde beyaz gömlek varsa, bu gömleğin yakasında oluşan siyah kirler arınmayabilir. Bunun içinde size önerimiz bir kap içerisinde bu gömleğinizi çamaşır suyunda 1 gece bekletiniz ve sabahına öyle yıkayınız. Bu şekilde daha iyi arınacak ve ilk günkü gibi pırıl pırıl  bir hal alacaktır. Beyaz çamaşırlarınız için kaliteli çamaşır ilaçları kullanmaya özen gösteriniz.
Ali ÜNAL

Ülkemizde Vikipedia gibi kaynakların oluşması için gelin sizlerde bilgilerinizi bizimle paylaşın.
( Renkli Media Editörlerince Hazırlanan Özgün İçeriğin Tamamen Yada Bir Kısmının Kullanılması Durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasındaki Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır. )

Bir önceki yazımız olan Bebekler İçin Mercimekli Çorba Nasıl Yapılır Tarifi ? başlıklı makalemizde bebekler için çorba tarifi, mercimekli çorba tarifi ve Mercimekli çorba yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Bilgi: beyaz çamaşırlar nasıl bembeyaz olur, beyazlar nasıl yıkanır, beyaz çamaşırlar nasıl yıkanır, beyazlar kaç derecede yıkanır, beyaz gömlek nasıl yıkanır, beyaz çamaşırlar kaç derecede yıkanır, beyaz çamaşırlar makinada nasıl yıkanır, beyaz çamaşır nasıl yıkanır, beyaz çamaşırlar nasıl daha beyaz olur, beyaz camaşırlar nasıl beyazlar
--- Sponsor Reklamlar ---

Yorumlar

Bu yazıya bir yorum yazılmış

  • beyaz gömlekleri yıkamadan önce yaka ve manşet kısmına yağ çözücü sıkıp ovalayıp öyle koyarsanız çamaşır makinasına da pırıl pırıl oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar