---- Sponsorlu Baglantilar ---

Ankara TOKİ Evleri 2014

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

TOKİ Ankara Projeleri 2014

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kuruluşu 1984 yılında 2985 Sayılı Toplu Konut Kanununa dayananTOKİ yıllar boyunca çok faal bir konumda olmayıp 2003 yılı ve sonrasında başlatılan ve 2009 yılına kadar devam eden Planlı Kentleşmeve Konut Üretim Seferberliği sonrası Alt ve Orta Gelir Düzeyindeki yüzbinlerce aileyi ev sahibi yaptı. Özellikle gelir seviyesi çok yüksek olmayan ailelere düşük taksitler ve peşinatlarla ev sahibi olma imkanı sağlayan Toplu Konut İdaresi yılda 600 000 civarı konut ihtiyacının olduğu ve gerek kentsel dönüşüm gerekse nitelikli konut ihtiyacından dolayı acil durumda olan 3 Milyon civarında konutun yapılmasında öncü rol oynamaktadır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Ülkemizde konut ihtiyacının had safhalarda olduğu bölgelerinden olan en büyük şehrimiz Ankarada Toki Projeleri ile bir çok alt ve orta gelir düzeyinde aile konut sahibi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. 2014 Yılında Ankarada Toki Projelerinin devam ettiği yerlerin başında özellikle TOKİ Turkuaz vadisi ve Eskişehir yolundaki projeler gelmektedir. Çubuk TOKİ Projesinde Alt ve Orta Gelir Seviyesindeki binlerce aile konut sahibi olmaktadır. Ayrıca Turkuaz Vadisi ve civarında Devam eden projelerde Orta ve Üst Gelir Seviyesindeki  Ankaralılar için konut sahibi olma fırsatı bulunmaktadır.

Renkli Sitem olarak önümüzdeki dönemde özellikle şu bölgelerde TOKİ Projelerinin yapılmasının mantıklı olacağını düşünmekteyiz.

Ankara Devam Eden TOKİ Projesi Olan Yerler

Ankarada  TOKİ Projesi Olmasının Mantıklı Olacağı Yerler

Bölgelerinde yeni projelerin yapılma ihtimali olabilir. Bu durum sayesinde hem alt orta gelir seviyesi vatandaşlarımız çağdaş konutlarda yaşama şansına sahip olacaktır, hemde bu bölgelerde arsa ve konut yatırımı yapanlar karlı olacaktır.

Ankara Konut Projelerinde Alt ve Orta Gelir Seviyesinde TOKİ Konut Fiyatları 75 000 ile 250 000 Lira arasında bulunmaktadır. Ayrıca Üst Gelir Seviyesi Projelerde 400 000 lira ile 650 000 Lira arası bedellerde konut sahibi olabilirsiniz.

Serdar YILDIRIM

Bir önceki yazımız olan Çimento Hisseleri 2015 Yılında Ne Yapar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: ankara toki evleri, toki ankara, ankara toki evleri 2013, toki ankara 2013, ankarada toki evleri 2013, ankara toki evleri başvuruları 2014, anything, ankarada toki evleri, toki evleri ankara 2013, toki evleri ankara


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Ankara TOKİ Evleri 2014 serdarhan tarafından 30 Kasım 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Ankara TOKİ Evleri 2014 isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “Ankara TOKİ Evleri 2014”

Sende Yorum Yaz