---- Sponsorlu Baglantilar ---

Adana TOKİ Evleri 2014

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Adana Projeleri 2014

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kuruluşu 1984 yılında 2985 Sayılı Toplu Konut Kanununa dayanan TOKİ yıllar boyunca çok faal bir konumda olmayıp 2003 yılı ve sonrasında başlatılan ve 2009 yılına kadar devam eden Planlı Kentleşme ve Konut Üretim Seferberliği sonrası Alt ve Orta Gelir Düzeyindeki yüzbinlerce aileyi ev sahibi yaptı. Özellikle gelir seviyesi çok yüksek olmayan ailelere düşük taksitler ve peşinatlarla ev sahibi olma imkanı sağlayan Toplu Konut İdaresi yılda 600 000 civarı konut ihtiyacının olduğu ve gerek kentsel dönüşüm gerekse nitelikli konut ihtiyacından dolayı acil durumda olan 3 Milyon civarında konutun yapılmasında öncü rol oynamaktadır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Ülkemizde konut ihtiyacının had safhalarda olduğu bölgelerinden olan en büyük şehrimiz Adanada Toki Projeleri ile bir çok alt ve orta gelir düzeyinde aile konut sahibi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. 2014 Yılında Adanada Toki Projelerinin devam ettiği yerlerin başında özellikle TOKİ Seyhan Barış Mahallesi  Projesi gelmektedir. Seyhan Barış Mahallesi TOKİ Projesinde Alt ve Orta Gelir Seviyesindeki yüzlerce aile kentsel dönüşüm ile yeni ve güvenli konut sahibi olmaktadır. Ayrıca Adana şehir merkezinde devam eden  projelerde Orta ve Üst Gelir Seviyesindeki Adanalılar için konut sahibi olma fırsatı bulunmaktadır.

Renkli Sitem olarak önümüzdeki dönemde özellikle şu bölgelerde TOKİ Projelerinin yapılmasının mantıklı olacağını düşünmekteyiz.

Adanada  TOKİ Projesi Devam Eden ve Tamamlanan Yerler

Adanada Yeni  TOKİ Projesi Olabilecek Yerler

Bölgelerinde yeni projelerin yapılma ihtimali olabilir. Bu durum sayesinde hem alt orta gelir seviyesi vatandaşlarımız çağdaş konutlarda yaşama şansına sahip olacaktır, hemde bu bölgelerde arsa ve konut yatırımı yapanlar karlı olacaktır.

Adana Konut Projelerinde Alt ve Orta Gelir Seviyesinde TOKİ Konut Fiyatları  90 000 ile 250 000 Lira arasında bulunmaktadır. Ayrıca Üst Gelir Seviyesi Projelerde 200 000 lira ile 350 000 Lira arası bedellerde konut sahibi olabilirsiniz.

Serdar YILDIRIM

Bir önceki yazımız olan Çimento Hisseleri 2015 Yılında Ne Yapar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: adana tokı 2013, toki adana 2013, adana toki, adana toki evleri 2013, adana toki evleri, tokı adana, tokı evleri, adanada toki satışları 2013, adanada toki evleri 2013, adana gürselpaşa toki 2013


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Adana TOKİ Evleri 2014 serdarhan tarafından 8 Aralık 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Adana TOKİ Evleri 2014 isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz