---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Başvuru Şartları

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---
------ Sponsorlu Reklamlar -----

2014 Ziraat Bankası Lise, Ön Lisans, Lisans ( Üniversite ) Mezunu, Servis Görevlisi, Banko Asistanı, Gişe Yetkilisi Alım Zamanları Sınavları Şartları ve Maaşları İle ilgili bilgileri sizlere kısaca sunmak istiyoruz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Ülkemizde Finans sektöründe tartışmasız en büyükler arasında yer alan ve kuruluşu 1863 yılına Mithat Paşaya kadar uzanan Ziraat Bankası büyümeye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Ziraat Bankası Bankacılıkta Kariyer Yapmak isteyenlerin her yıl Personel Alım Sınavlarını takip ettiği bankaların başında gelmektedir. Renkli Sitem olarak sizlere 2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Alım Şartları Hakkında Bilgi vermek istiyoruz. Sizlerde 2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Başvuru Zamanı Ne Zaman merak ediyorsanız ve ayrıca Gişe Asistanlığı İle İlgili bilgi arıyorsanız aşağıdaki bilgiler yardımcı olacaktır.

bankoasistani

Banko Asistanı Nedir Ne İş Yapar: Gişe Asistanı Yada diğer deyişle Banko Asistanı Nedir sorusunun yanıtını vermek istersek. Bankaya gittiğinizde yapılan gişe işlemlerini gerçekleştiren kişidir.

Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunları Banko Asistanı Olabilir mi : Evet 2012 yılında başlayan uygulama ile artık lisans mezunlarının yanı sıra ön lisans ve lise mezunları da banko asistanı olabilecek.

Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Banko Asistanları Ne Kadar Maaş Alıyor : Maaş miktarını size İstanbul iline göre yapılan bir hesaplama ile aktaralım 1000 lira brüt + 400 lira üncan ücreti(banko asistanı için)+istanbula özel 600 liralıkta tazminat+259 lira yemek parası verildiği söyleniyor. Ayrıca üç ayda bir çift maaş veriliyormuş. Bu verilen maaş İstanbul ili için ödenen tazminat katılmadan hesaplanıyor. İstanbul dışındaki illerin tazminat miktarları hakkında bilgi şu an için elimizde bulunmamaktadır.

2013 Banko Asistanlığı ( Servis Görevlisi ) Yaş Şartları : 2013 yılında yapılan başvurularda yaş şartına göre bu yıl yapılacak başvurularda 01.01.1984 sonrası doğumlu olmak gerekecektir.

Diğer Şartlar: Sınava girecek olan kişilerin kamu hizmetlerinden mahrum olmaması 6 ay ve üzeri almış olduğu ceza olmaması gibi şartlar bulunmaktadır.

Renkli Sitem Meslek Hayatınızda Şimdiden Başarılar Diler.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Türkiye Geneli EGM Emniyet Bekçi Alım Sınavları Ne Zaman? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: ziraat bankası banko asistanı sınavı 2013, ziraat bankası banko asistanı basvuru, ziraat bankası banko asistanı alımı 2013, ziraat bankası banko asistanı sınavı ne zaman 2013, ziraat bankası lise mezunu personel alımı 2013, ziraat bankası banko asistanı başvuru şartları, banko asistanı alımı, ziraat bankasi banko asistanı alimi, comanıus asistanlığı basvuruları 2014, ziraat bankası banko asistanı 2013


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Başvuru Şartları serdarhan tarafından 3 Nisan 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , , , ,
2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Başvuru Şartları isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
9 responses to “2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Başvuru Şartları”
 1. […] yerleri ve zamanları hakkında bilgi vereceğiz. Alım şartları hakkında merak ettiklerinizi 2013 Banko Gişe Asistanı Alım Şartları başlıklı konumuzda […]

 2. umut altıntaş diyor ki:

  ziraat bankası sınav başvuruları ne zaman 2013 yılı için banko asistanı içinde bilgi alabilirmiyim acaba.

 3. ebru dincer diyor ki:

  ziraat bankası 2013 başvuruları ne zaman olacak

 4. şafak diyor ki:

  sınav başvuru formuna ulaşamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen

 5. işsiz diyor ki:

  henüz alım yok arkadaşlar bu gidişle olacağı da yok

 6. aysenn diyor ki:

  yaa bu ilanları veriyorlar bide başvuru formları açılsa daha iyi olacak …yoksa vermeyin arkadaşş.

 7. ilknr diyor ki:

  1984 sonrası derken 85 86 87 .. 90 lımı olmak gerekiyor 83 82 81 80 li mi olmak gerekiyor

 8. aysel diyor ki:

  en yakın gişe sınavı hakkında mail.atarsanız sevinirim…….tarihi ögrenebilirmiyim.

 9. sevda yücel diyor ki:

  2015 sınav tarihini yayınlar mısınız?

Sende Yorum Yaz