--- Sponsor Reklamlar ---
 

2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Başvuru Şartları

--- Sponsor Reklamlar ---

2014 Ziraat Bankası Lise, Ön Lisans, Lisans ( Üniversite ) Mezunu, Servis Görevlisi, Banko Asistanı, Gişe Yetkilisi Alım Zamanları Sınavları Şartları ve Maaşları İle ilgili bilgileri sizlere kısaca sunmak istiyoruz.

Ülkemizde Finans sektöründe tartışmasız en büyükler arasında yer alan ve kuruluşu 1863 yılına Mithat Paşaya kadar uzanan Ziraat Bankası büyümeye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Ziraat Bankası Bankacılıkta Kariyer Yapmak isteyenlerin her yıl Personel Alım Sınavlarını takip ettiği bankaların başında gelmektedir. Renkli Sitem olarak sizlere 2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Alım Şartları Hakkında Bilgi vermek istiyoruz. Sizlerde 2014 Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Başvuru Zamanı Ne Zaman merak ediyorsanız ve ayrıca Gişe Asistanlığı İle İlgili bilgi arıyorsanız aşağıdaki bilgiler yardımcı olacaktır.

bankoasistani

--- Sponsor Reklamlar ---

Banko Asistanı Nedir Ne İş Yapar: Gişe Asistanı Yada diğer deyişle Banko Asistanı Nedir sorusunun yanıtını vermek istersek. Bankaya gittiğinizde yapılan gişe işlemlerini gerçekleştiren kişidir.

Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunları Banko Asistanı Olabilir mi : Evet 2012 yılında başlayan uygulama ile artık lisans mezunlarının yanı sıra ön lisans ve lise mezunları da banko asistanı olabilecek.

Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Banko Asistanları Ne Kadar Maaş Alıyor : Maaş miktarını size İstanbul iline göre yapılan bir hesaplama ile aktaralım 1000 lira brüt + 400 lira üncan ücreti(banko asistanı için)+istanbula özel 600 liralıkta tazminat+259 lira yemek parası verildiği söyleniyor. Ayrıca üç ayda bir çift maaş veriliyormuş. Bu verilen maaş İstanbul ili için ödenen tazminat katılmadan hesaplanıyor. İstanbul dışındaki illerin tazminat miktarları hakkında bilgi şu an için elimizde bulunmamaktadır.

2013 Banko Asistanlığı ( Servis Görevlisi ) Yaş Şartları : 2013 yılında yapılan başvurularda yaş şartına göre bu yıl yapılacak başvurularda 01.01.1984 sonrası doğumlu olmak gerekecektir.

Diğer Şartlar: Sınava girecek olan kişilerin kamu hizmetlerinden mahrum olmaması 6 ay ve üzeri almış olduğu ceza olmaması gibi şartlar bulunmaktadır.

Renkli Sitem Meslek Hayatınızda Şimdiden Başarılar Diler.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Türkiye Geneli EGM Emniyet Bekçi Alım Sınavları Ne Zaman? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: ziraat bankası banko asistanı sınavı 2013, ziraat bankası banko asistanı basvuru, ziraat bankası banko asistanı alımı 2013, ziraat bankası banko asistanı sınavı ne zaman 2013, ziraat bankası lise mezunu personel alımı 2013, ziraat bankası banko asistanı başvuru şartları, banko asistanı alımı, ziraat bankasi banko asistanı alimi, comanıus asistanlığı basvuruları 2014, ziraat bankası banko asistanı 2013
--- Sponsor Reklamlar ---

Yorumlar

Bu yazıya 9 yorum yazılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar