---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 TOKİ Konutları

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 TOKİ Projeleri Hakkında Bilgi

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kuruluşu 1984 yılında 2985 Sayılı Toplu Konut Kanununa dayanan TOKİ yıllar boyunca çok faal bir konumda olmayıp 2003 yılı ve sonrasında başlatılan ve 2009 yılına kadar devam eden Planlı Kentleşme ve Konut Üretim Seferberliği sonrası Alt ve Orta Gelir Düzeyindeki yüzbinlerce aileyi ev sahibi yaptı. Özellikle gelir seviyesi çok yüksek olmayan ailelere düşük taksitler ve peşinatlarla ev sahibi olma imkanı sağlayan Toplu Konut İdaresi yılda 600 000 civarı konut ihtiyacının olduğu ve gerek kentsel dönüşüm gerekse nitelikli konut ihtiyacından dolayı acil durumda olan 3 Milyon civarında konutun yapılmasında öncü rol oynamaktadır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Ülkemizde konut ihtiyacının had safhalarda olduğu bölgelerinden olan en büyük şehrimiz Ankarada , İstanbulda , Bursada, Diyarbakır daToki Projeleri ile bir çok alt ve orta gelir düzeyinde aile konut sahibi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. 2014 Yılında ülke genelinde devam eden projelerde Alt ve Orta Gelir Seviyesindeki onbinlerce aile kentsel dönüşüm ile yeni ve güvenli konut sahibi olmaktadır. Ayrıca Türkiye genelindeki şehir merkezlerinde devam eden  projelerde Orta ve Üst Gelir Seviyesindeki Bursalılar için konut sahibi olma fırsatı bulunmaktadır.

Sitemizde TOKİ 2014 Konut Projeleri ile ilgili olarak aşağı iller hakkında bilgi notlarımız hazırlanmış olup sizlerde yorumlarınız ve yaşadığınız yerde nerede TOKİ projesi yapılmasını ve hangi fiyat aralığında olması istediğinizi belirtebilirsiniz.

 

TOKİ Kampanyaları hakkında sizlerde merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Sevdar YILDIRIM

Bir önceki yazımız olan Çimento Hisseleri 2015 Yılında Ne Yapar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Bilgi: kastamonu toki 2013, 2013 toki projeleri, kastamonu toki evleri, toki projeleri 2013, toki 2013 projeleri, kastamonu toki evleri 2013, toki kampanyaları 2013, 2013 toki evleri, toki yeni projeler 2013, 2014 toki projeleri


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
2014 TOKİ Konutları serdarhan tarafından 14 Aralık 2012 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
2014 TOKİ Konutları isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “2014 TOKİ Konutları”
  1. Ayşe karaca diyor ki:

    ben emekli sandığından emekliyim ev sahibi olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor

Sende Yorum Yaz